Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach

Harmonogram przesłuchań uczestników XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Domaniewice 2023

Utworzono dnia 11.01.2023

Drodzy Państwo,

poniżej harmonogram przesłuchań uczestników z podziałem na kategorie wiekowe:

  • piątek - 13 stycznia

I kategoria – dzieci przedszkolne i oddziały klas „0” – przesłuchania w godz. 9:00-10:00

  1. Sękalska Katarzyna
  2. Nikodemska Nadia
  3. Różycka Lena
  4. Gibska Lena
  5. Sikorska Lena
  6. Duet „Smerfetki”
  7. Duet „Bolesia Band”
  8. Zespół „Trojaczki”
  9. Duet "Lena i Jan"

III kategoria  – uczniowie kl. V-VIII - przesłuchania w godz. 11:00-13:00

  1. Banachowska Maja
  2. Belina Maja
  3. Dobrzycka Roksana
  4. Gałka Antonina
  5. Jackowska Malwina
  6. Marczak Gabriela
  7. Marzec Antoni
  8. Mijalska Monika
  9. Milczarek Krystian
  10. Milczarek Maja
  11. Myszewska Magdalena
  12. Pawlata Filip
  13. Sikorska Nikola
  14. Grzelak Olga 
  15. Skibińska Maja
  16. Siek Patrycja
  17. Stefaniak Nikola
  18. Wojtczak Magdalena
  19. Wojtysiak Zofia
  20. Woźniak – Kamel Ewa
  21. Woźniak Marcel
  22. Wójcik Kinga
  23. Wysocka Michalina
  24. Wysocki Bartosz
  25. Zając Marcelina
  26. Kierus Aleksandra
  27. Duet "Singers"
  • sobota - 14 stycznia

II kategoria – uczniowie kl. I-IV – przesłuchania w godz. 9:00-12:30

  1. Kapusta Bartłomiej
  2. Kapusta Malwina
  3. Czajka Anna
  4. Dróżka Milena
  5. Kozakiewicz Marika
  6. Sut Hanna
  7. Ciesielska Sabina
  8. Wójcik Hanna
  9. Zwolińska Oliwia
  10. Sobierajska Oliwia
  11. Plichta Natalia
  12. Marusiak Michalina
  13. Jaborska Joanna
  14. Piotrowicz Alicja
  15. Zając Karolina
  16. Więcek Pola
  17. Szkup Julia
  18. Barlak Ignacy
  19. Gajewska Hanna
  20. Janczak Nela
  21. Rubaszewska Liliana
  22. Turolska Pola
  23. Buda Gracjan
  24. Urbanek Julia
  25. Wójcik Wojciech
  26. Sumiński Wojciech
  27. Rozpora Maja
  28. Płuska Szymon
  29. Płuska Amelia
  30. Pakuła Nadia
  31. Milczarek Jagoda
  32. Marciniak Zuzanna
  33. Machaj Zofia
  34. Paciorek Zuzanna
  35. Marzec Zofia
  36. Stasiak Lena
  37. Szewczyk Lena
  38. Perestaj Nikola
  39. Sękalska Hanna
  40. Jakubczak Gabriela
  41. Strusińska Zuzanna
  42. Zespół „Easter Voice”
  43. Zespół „Kolędniczki”
  44. Zespół „Mikołajki z Meloart`s”
  45. Duet „Nadi i Adi”
  46. Zespół „Gwiazdki”
  47. Duet „Kaja i Milena”
  48. Zespół „Gwiazdeczki”

IV kategoria – uczniowie szkół średnich i studenci do 25 lat – przesłuchania w godz. 14:00-15:00

  1. Babiarska Kinga
  2. Ciesielska Malwina
  3. Dębski Antoni
  4. Godos Nela
  5. Jabłoński Filip
  6. Krzeszewska Patrycja
  7. Wiśniewska  Weronika
  8. Graszka Karolina
  9. Zespół śpiewaczy „Kalina”
  10. Duet "Ola i Janek"
  11. ZPiT "Blichowiacy"

Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek 8:00 - 16:00

wtorek 10:00 - 19:00

środa 8:00 - 16:00

czwartek 8:00 - 16:00

piątek 10:00 - 19:00

Biblioteka czynna w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca  9:00 - 13:00

W lipcu i sierpniu GOK i biblioteka czynne od 8.00 do 16.00

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 31

W poprzednim tygodniu: 185

W tym miesiącu: 554

W poprzednim miesiącu: 2058

Wszystkich: 39580